WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Наслов Категорија Опис Локација
ohrid-482910-1

Џез Ин

БаровиЕден од најдобрите џез клубови во МакедонијаОхрид
12814639_776947182438776_633183312744351132_n

Пошта Аеродром

БаровиНово место во градотСкопје
1235464_1198398186856671_886339233082686861_n

Рок Кафана Рустикана

БаровиВкусна традиционална храна пропратена со звуци на рок, блуз, џез или соул.Скопје
13903415_1759229607650337_1071212405734966310_n

Рок Кафана Рустикана 2.0

БаровиРок Кафана Рустикана е за многумина спој на неспоивото за овие простори.Скопје
11250925_813600852057686_3637454863460695000_n

Кино Карпош

БаровиОдлично место за секое време од денот.Скопје
14445060_983898761719374_8827832704742843225_o

Кафе Бар Синдикат

БаровиСупер кафе бар во центарот на СкопјеСкопје
13876279_1015328331915065_278245256497150574_n

Цреша Бар

БаровиБистро „Цреша Бар“ - Храна за ментално патување.Скопје
1233418_755590801162527_5257302343384183415_n

Кафе Круг

БаровиЕден од најдобрите кафе барови во СкопјеСкопје
12115515_501853793326585_8078914168243619134_n

Радио Бар

БаровиРадио бар е еден од најквалитетните градски кафе-баровиСкопје
666

Hash Bar

БаровиМесто за добра забава и најубавиот начос во градот.Скопје
13243968_827175684081362_7875223573860255278_o

Кантина

БаровиОдлично место за кафе, ручек и добра забава.Скопје
11221297_845260202190377_3921281207031957913_n

Road House

БаровиRoad House е место на кое се добредојдени сите љубители на мотори, добра храна и студено пиво.Скопје
12243313_1523771827939424_8014863002013988704_n

Бар Шаршија

БаровиПрекрасно место во срцето на БитолаБитола
big-img

Расчекор

БаровиНоќен клуб во срцето на Битола.Битола
206473_1895523024532_1912837_n

Кабаре Лектира

БаровиЕден од најпознатите локали во центарот на БитолаБитола
14086462_577594812447734_6125105160981822765_o

Wonderlust

БаровиКонцептуална продавница и бистро бар во центарот на СкопјеСкопје
14322187_1847073635511435_9163419244867036466_n

Public Room

БаровиЈАВНА СОБА - Центар за дизајн и иновацииСкопје
4699743_J

Паб Порта

БаровиПабот Порта е лоциран во центарот на Скопје, 10 минути пешки од градскиот плоштад.Скопје
gallery3-500x400

Пјаца Либерта

БаровиPiazza Liberta e познат како омилениот „Кикирики бар“,.Скопје
12239543_1023672237663313_73589

Барбакан

БаровиБарбакан Бистро Бар се наоѓа во зградата на МиДа.Скопје
_BX6bpw7mlDpZfVLAGdKiNM66LT2FU_OQK2Fef4Fxm

Менада

БаровиМенада е истиот оној простор кој во осумдесеттите и деведесеттите беше едно од главните собиралишта на андерграунд сценаСкопје
4

Бирократ

БаровиБирократ- министерство за кафе!Скопје
942881_837361873059720_8868865801983448167_n

Грин кафе

БаровиСе наоѓаме во Т.Ц. Бисер, сутерен.Скопје
20

Аквариус

БаровиTerrazza Aquarius-OhridОхрид
90766498_f67FBQpQR3s53kL0YVRZyFaZcNXEb-GDYNGn3Ydgqa0

Излет Кафе

БаровиИзлет Кафе се наоѓа во центарот на СкопјеСкопје
12801510_901158249981318_7035017893082855310_n

Горки кафе

БаровиЛоциран во центарот на СкопјеСкопје
12800320_571842662981938_6418460564163863388_n

Concept 37

БаровиConcept 37, место за твојата инспирација.Скопје
011

Сковин

БаровиВековната македонска традиција во производство на ква­ли­тет­ни вина и богатството на македонската кујна на едно мес­то!Скопје
1

Кашмир Кафе

БаровиВе покануваме да го искусиме ориентот во прегратките на “Кафетерија Кашмир”.Скопје
009

Ланч Бар Кадмо

БаровиПостоењето на Охрид отсекогаш е поврзано со легендата за Кадмо.Охрид

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com