WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел Квинс

Контакт Tel: +389 2 3253 453 | +389 71 260 090
Fax: +389 2 3253 444
http://www.queenshotel.com.mk/

Опис

Ова е модерен, луксузен и удобен хотел, на само пет минути одење од центарот на Скопје. Таму ќе најдете се што Ви е пот­реб­но за мир и релаксација за време на Ва­ша­та посета на Македонија, во модерно де­ко­рирано место со одлична услуга. Хотелот е декориран во согласност со нај­но­­вите светски трендови на интерен ди­зајн, употребувајќи префинети комбинации на мермер, стакло и кристали, кои даваат уникатен изглед, создавајќи пријатна ат­мо­сфе­ра.

Изберете што Ви одговара најмногу помеѓу 24 еднокреветни и двокреветни со­би, двете шармантни аголни соби со поглед кон цен­та­рот на Скопје и кон врвот на пла­ни­ната Водно, или еден од шесте апар­тма­ни. До­дека престојувате во Queen`s хо­т­е­лот, ќе имате на дофат се што можете да оче­ку­ва­те од хотел со 4 ѕвезди, но и повеќе. Хотелот е дел од шопинг центарот „Зебра“, место каде можете да очекувате супер мар­кет, пица ресторан, кафе бар, ме­ну­вач­ни­ца, бутици и аптека. Се друго е на пет ми­ну­ти пешачење од овде.

Имајте пријатен престој!

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Конференциска сала, Менувачница, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба, Перална, Превоз до аеродром, Изнајмување на автомобили, Сеф
Број на соби: 30
Пријава 14:00 - 00:00
Одјава 00:00 - 12:00

Локација

Скопје, Македонија
Ул. Васил Ѓоргов бр.16, Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com