Тие се само неколку минути оддалечени од центарот и на своите гости им нудат незаборавно доживување од најубавиот град на светот.

Read more...

Ви претставуваме три познати места во Скопје во кои можете да се опуштите по работните обврски, каде кафето можете да го надополните и со некој вкусен десерт.

Read more...

bogomla 1

Пријатноста на просторот е надополнет со околните шуми, пространи ливади и секако бистрите и брзи води на река Бабуна, која тече низ селото.

Read more...

vevcani2

Вевчани, место каде природата ги дала најголемите убавини.

Read more...

Ве водиме во Рустинкана, едно од најдобрите места во Скопје

Read more...

Една од најубавите плажи на Јадранското море

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?