Погледнете ја реакцијата на Шерон Стоун по незгодното прашање

Read more...

Првата дама на Америка на својот официјален профил на Инстаграм сподели празнична фотографија и тоа селфи.

Read more...

Кога размислуваме за фармерките, сите имаме некој познат идол.

Read more...

Еден познат професор го започна своето предавање така што со рацете подигна една пара во вредност од 2000 денари во воздухот.

Read more...

Откако А1Он ја објави сторијата за близнаците Тео и Тони кои се напуштени од родителите и живеат со своите баба и дедо, голем број граѓани се јавија и донираа за сиромашното семејството.

Read more...

Околу 385 милиони деца во светот живеат во екстремна сиромаштија соопшти Фондот на ОН за деца (Уницеф) и Светската банка.

Read more...

Subcategories

barate

 


Booking.com