Дали ќе и се оствари желбата останува да видиме

Водителката во една позната српска емисија ја праша пејачката Сандра Продановиќ попозната како Сандра Африка која е нејзината најголема желба се следната година. Таа ја праша која е нејзината цел за 2018 – да стане мајка, да се омажи или да се ослободи од некои лоши навики. Пејачката на тоа одговори дека нема лоши навики и дека би било прекрасно да стане мајка. „На професионално поле се имам остварено потполно, еве веќе 11 години сум на сцената и досега имам снимено албум, бројни хитови, дуети, а ќе има и многу што во новат6а година. Но тоа да станам мајка навистина би било прекрасно“ одговори искрено пејачката.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?